£400.00
Veelzijdig en elegant meubilair dat een aanvulling is op elke leefruimte met een modern design. Ontworpen uit hout van topkwaliteit met de precisie van een proces, maakt de ronde vorm van deze tafel hem zowel modern als chique.
Maak kennis met de Strakke en Stijlvolle Afgeronde Bijzettafel van Hout, een verstandig meubelstuk voor elke moderne woonkamer. De ingewikkeld uitgesneden ronde tafel is gemaakt van goed gepolijst hout van superieure kwaliteit dat het item extra stevigheid geeft.
Het bescheiden formaat zorgt ervoor dat het gemakkelijk kan worden geรฏntegreerd in tal van toepassingen, afhankelijk van de specifieke functie, waaronder als bijzettafel, salontafel of nachtkastje. Het heeft een eenvoudig ontwerp en is volledig gemaakt van natuurlijk hout en past dus goed bij elk huidig meubel en interieurontwerp.
Dit meubelstuk is niet alleen mooi, het is ook erg nuttig en past in elke kamer van je huis omdat het zowel moderne als elegante kenmerken heeft. Het combineert vorm en functionaliteit tot in de perfectie; daarom kan het een compliment zijn voor elke kamer in een huis en tegelijkertijd het doel dienen.
Breng klassieke gevoelens in huis met behulp van de slanke en stijlvolle rondhouten bijzettafel. Til je woon- of slaapkamerervaring naar een hoger niveau met deze functionele en stijlvolle toevoeging aan elk huis. Dit stijlvolle en functionele huismeubilair ziet er niet alleen perfect uit, maar is ook multifunctioneel waardoor je het gemakkelijk kunt veranderen.
De contouren en vloeiende rondingen kunnen elke kamer er elegant uit laten zien en het gebruikte houtmateriaal is stevig voor duurzaamheid. Deze tafel is geweldig voor het uitstallen van je favoriete decorstukken, het kopje koffie bij het ontbijt of de nachtlamp en bladwijzer binnen handbereik; het voegt aantrekkingskracht toe aan je interieur. De Rounded Wood Occasional Table van Sleek and Stylish is nu verkrijgbaar en is de perfecte aanvulling voor elk huis.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 × 60 cm |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 70 cm |
| breedte | 70 cm |
| kleur | Eik |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Quinn M –
Very pleased with this purchase. The table is high quality and adds a nice touch to my decor.