£435.00
Onze Marble Effect Coffee Table and Side Side Set past in elk interieurconcept – of het nu eigentijds of klassiek is, dankzij de nude kleurtinten.
Mogen we je onze Marble Effect Coffee Table and Side Side Set voorstellen – perfect voor de woonkamer van je huis.
Dit apparaat heeft een prachtige afwerking met marmereffect die met veel zorg is aangebracht en je huis een verfijnde uitstraling geeft.
Omdat de salontafel groot is, is het handig om er kopjes koffie of servetten op te zetten of om er even wat lekkers op te leggen, terwijl het aan de zijkant van de sofatafel handig is om boeken, tijdschriften of zelfs de afstandsbediening van de televisie op te bergen.
De inrichting van deze set is een lust voor het oog en is gemaakt van materialen die langer meegaan. Het ontbreken van extravagante en felle kleuren maakt het mogelijk om te passen bij bijna elke interieurstijl, eigentijds of klassiek.
Als je op zoek bent naar een modern ogende tafel met een duidelijk functioneel doel, dan is deze Marble Effect Coffee Table and Side Side Set ideaal om het uiterlijk van elke woonkamer te verbeteren. Koop deze elegante en handige meubelset vandaag nog voor je huis.
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 103 × 55 × 45 cm |
| gewicht | 20 KG |
| lengte | 103 cm |
| breedte | 55 cm |
| kleur | wit |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 45 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley K –
Great table for the price. Stylish and sturdy, with a sleek design that complements my room.