£400.00
Deze strakke en stijlvolle Nordic White and Gold Marble Side Table Set is geschikt voor elke ruimte en heeft een zeer elegante architectonische uitstraling. Door het effen wit en het glanzende goud krijgt het een elegante tint die het tot het meesterwerk maakt dat je in je huis wilt hebben.
Upgrade de sfeer van je ruimte met onze hoogwaardige Luxe Nordic Wit en Goud Marmeren Bijzettafel Set. Deze set is ontworpen met zeer zorgvuldige beheersing om het die klasse en netheid te geven die geassocieerd wordt met gegraveerde sets. Deze compositie tafels met wit marmeren blad worden gecompenseerd door de goudkleurige metalen omlijsting voor een prachtige uitstraling die zal dienen als het middelpunt van elke ruimte.
Strak en minimalistisch om in elk interieur te passen is dit bankstel een klassevolle toevoeging aan elk interieur. De structuren zijn goed gebouwd en de marmeren vloeren maken het gemakkelijk schoon te maken en bieden een goede plek voor het plaatsen van accessoires tijdens maaltijden of feestjes onder vrienden.
Of je deze versie nu in je zitkamer, je gang of bij de ingang wilt plaatsen, deze tafelset combineert elegantie met praktisch nut. Het ziet er perfect uit in elke omgeving, omdat het slanke en eenvoudige vormen heeft en de witte en gouden kleur elke kamer een luxueuze uitstraling geeft. Met de Nordic White and Gold Marble Side Table Set zal je interieur er bovenuit steken. Het heeft een tijdloos ontwerp en superieure kwaliteit, dus het zal voor lange tijd een van de schatten van je huis worden.
| Gewicht | 23.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 × 45 cm |
| gewicht | 23, 6 KG |
| lengte | 70 cm |
| breedte | 70 cm |
| kleur | wit |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 45 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Quinn C –
Wonderful table. Itโs exactly what I wanted. The design is great, and it was easy to set up.