£400.00
Met zijn moderne design is deze tafel handig en perfect voor bars, bistro’s en cafés. Bij de constructie is titanium gebruikt zodat hij lang meegaat op plaatsen waar veel verkeer is.
De Industriële Stijlvolle Bar Bistro Bijzettafel is een multifunctionele en duurzame meubelaccessoire die geschikt is voor zakelijke ruimtes. Deze tafel is verrijkt met een functioneel en modern uiterlijk dat geschikt is voor gebruik in bars, bistro’s en cafés.
Deze tafel is goed gemaakt van kwaliteitsmateriaal, zodat hij bestand is tegen vallen en vallen in drukke ruimtes. Het metalen onderstel maakt de tafel robuust en de houten hoes zorgt voor een vintage look. Bij elke gelegenheid, of het nu gaat om het aanbieden van dranken of het verfraaien van interieurs, is deze tafel er een die onmiskenbaar zal helpen bij het aanvullen van de zakelijke locatie.
Koop de Industrial Stylish Bar Bistro Side Table en verbeter de schoonheid en functionaliteit van je zaak. Dit is een elegante toets voor je locatie en de set kan ook dienen als kapstok of decoratief item. Deze tafel is ideaal om op elke plek te gebruiken en behoort zeker tot de beste die je niet mag missen om op elke plek te gebruiken om het meer eigentijds en gezellig te maken. De Industrial Stylish Bar Bistro Side Table is gemaakt om de tand des tijds te doorstaan en past perfect in elke drukke bar of restaurant.
Professioneel door de zilvergelakte metalen poten en absoluut praktisch door het duurzame materiaal van de stoelen: origineel en gezellig door het rustieke houten blad van de tafel. Of je hem nu gebruikt om je cocktailbar op te zetten of om je premium glazen op uit te stallen, deze tafel zal de ogen van je gasten prikkelen en waarde toevoegen aan de uitstraling van je omgeving. Het hoeft geen karwei te zijn om je locatie er geweldig uit te laten zien, maar integreer de Industrial Stylish Bar Bistro Side Table in je locatie.
De aanschaf van de Industrial Stylish Bar Bistro Side Table is de sleutel tot het geven van die stijlvolle en stoere uitstraling aan je ruimte. Deze tafel zou wel eens aan de verwachtingen kunnen voldoen van klanten die op zoek zijn naar een multifunctioneel en esthetisch item dat het interieur van restaurants of andere commerciële ruimtes zal aanvullen. Koop kwaliteit, koop stijl, koop Industriële Stijlvolle Bar Bistro Bijzettafel.
| Gewicht | 28.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 × 108 cm |
| gewicht | 28, 2 KG |
| lengte | 70 cm |
| breedte | 70 cm |
| kleur | Eik |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Metaal, Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 108 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey W –
Perfect sofa table. It’s stylish, well-built, and fits perfectly with my decor. Highly recommend!