£1,100.00
We presenteren houten rechthoekige bijzettafels – deze meubels passen perfect in een modern/eigentijds interieur. Er zijn een aantal tafels op de markt die met veel finesse zijn vervaardigd en er voorbeeldig uitzien, zodat ze de glamour van een bar of entertainmentgedeelte kunnen verbeteren.
Deze zijn sterk gebouwd van hout van goede kwaliteit om er goed uit te zien, stabiel te zijn en een vlak servet-, drank- of draagoppervlak te hebben. Daarnaast hebben ze een heel elegant uiterlijk dat ze een koninklijk tintje geeft, vooral wanneer ze in een kamer worden geplaatst.
Deze banktafels zijn gemaakt van hoogwaardig houten materiaal, zodat ze niet alleen toonbaar en mooi zijn, maar ook stevig en duurzaam. Commercieel gebruik kan gebruik maken van de koelkast om koude dranken en andere gerelateerde items op te slaan, terwijl het thuis gebruikt kan worden als wijnkoeler of voor het opslaan van items die koude temperaturen vereisen.
Het meubilair is modern ontworpen met gladde afwerkingen op de gewelfde oppervlakken van de sofatafels, terwijl de sterkte van de producten gegarandeerd kan worden. Door het multifunctionele karakter en het traditionele ontwerp zullen deze tafels een aanvulling zijn op elke woonkamer, lounge of kantoor.
De houten look zelf heeft een heel mooi vleugje creatieve klasse en de structuur van de plank is stevig en stabiel. Tijdens een eenvoudige familiebijeenkomst of een officieel diner zullen onze elegante houten rechthoekige sofatafels een aangename aanblik zijn voor je gasten en een gezellige sfeer voor jou.
Strak en elegant met scherpe lijnen en een geraffineerd ontwerp is een sofatafel een gebruiksvoorwerp dat nooit uit de mode raakt. Door de coating en de geraffineerde look van de constructie passen ze goed bij de andere meubels in huis. Aan de andere kant zijn de poten van het meubel erg sterk, waardoor ze erg duurzaam zijn.
Je kunt deze aantrekkelijke en functionele tafels kopen en je ruimte vandaag nog upgraden. Kies uit een reeks van deze afwerkingen die passen bij die van je huis, zodat het kan mengen om je omgeving op de best mogelijke manier te versieren. Verfraai je moderne meubels met deze stijlvolle houten rechthoekige bijzettafels.
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 150 × 100 cm |
| gewicht | 40 KG |
| lengte | 75 cm |
| breedte | 150 cm |
| kleur | bruin, wit |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Large |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Glas, Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| hoogte | 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey P –
Wonderful table. Itโs sturdy, looks great, and was easy to put together. Highly recommend!