£74.21
Mis deze geweldige kans niet om dit perfecte attribuut voor het hedendaagse huis aan te schaffen, waardoor het niet alleen een vrolijke, maar ook een nuttige toevoeging aan het huishouden is, vanwege de grote verscheidenheid aan mogelijkheden en het aantrekkelijke uiterlijk.
Deze C-vormige grenen bijzettafel met wieltjes is gemaakt van geselecteerd grenenhout, toont klasse en kan nauwelijks uit de stijlen verdwijnen. Het moderne ontwerp past in elk interieur en voegt zo een continentaal tintje toe aan je huis.
Het C-vormige ontwerp van het item betekent dat het gemakkelijk onder de bank kan worden geschoven om binnen handbereik te blijven als handige werk- of weergaveruimte voor laptops, tablets of voorwerpen zoals snacks. Dankzij de wielen kunnen mensen het vrij verplaatsen en hun favoriete activiteiten uitvoeren in elk deel van de kamer dat ze maar willen.
Of je nu overdag thuis werkt, op internet surft of ’s avonds bij de open haard zit met een roman bij de hand, onze C-vormige grenen bijzetlaptoptafel met wieltjes is echt iets voor jou. Hij heeft een sterk onderstel van vezelplaat voor stabiliteit en een niet-verblindend oppervlak voor een ergonomische look.
Verbeter je loungen vandaag nog met de C-vormige grenen bijzetlaptoptafel met wieltjes. Het verbetert de functionaliteit van elk modern huis en is tegelijkertijd ongelooflijk stijlvol. Wacht niet langer, bestel nu en krijg het gemak en comfort dat je altijd al had moeten hebben.
| Gewicht | 12.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 38 × 38 × 56 cm |
| gewicht | 12, 5 KG |
| lengte | 38 cm |
| breedte | 38 cm |
| kleur | Atlantic Pine |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 56 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jordan L –
Great quality and design. The table looks amazing and is very functional. Assembly was a breeze. Definitely worth the buy!