£30.00
Het Clip-on ontwerp kan gemakkelijk worden bevestigd en verwijderd van andere items en kan gemakkelijk worden verplaatst van de ene plaats naar de andere of zelfs worden opgeborgen wanneer het niet nodig is. Het is speciaal ontworpen voor gebruik bij het kijken naar een film, werken of gewoon het lezen van een boek. Dit draagbare dienblad is ideaal voor elk huis.
We presenteren het nieuwe stijlvolle multifunctionele zwarte draagbare Clip On Side Table Tray voor je warme avonden thuis. Dit strak vormgegeven dienblad klikt eenvoudig vast aan de arm van de bank en biedt ruimte om je eten/drinken of je laptop te plaatsen.
Het ontwerp is duurzaam en je hoeft je geen zorgen te maken dat het dienblad verschuift of beschadigd raakt tijdens je activiteiten. Afgezien van het moderne ontwerp, geeft de zwarte afwerking dit product een elegante uitstraling omdat het gemakkelijk op je woonkamer meubels kan staan.
Het clip-on mechanisme van dit model zorgt voor transparantie in de verplaatsbaarheid en flexibiliteit in de verplaatsbaarheid wanneer dat nodig is. Of je nu een filmmarathon houdt, thuis op kantoor werkt of gewoon een boek leest, dit draagbare dienblad is perfect om bij je te hebben.
Wacht niet om je bankervaring te veranderen, bestel nu ons Zwart Draagbaar Clip Op Dienblad!
| Gewicht | 3.44 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 23 × 5 cm |
| gewicht | 3, 44 KG |
| lengte | 33 cm |
| breedte | 23 cm |
| kleur | zwart |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| hoogte | 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alex M –
This sofa table is fantastic! Stylish, sturdy, and versatile. Easy to assemble and fits perfectly in my living room. Highly recommend!