£350.00
Een perfect ontwerp als aanvulling op het kleine huis en vervult de functies van een tafel naast esthetische waarde, ze bezitten glamour. Verwen je huis met het vleugje klasse van deze zilveren gespiegelde sofatafels: geweldig om ornamenten op te plaatsen of gewoon om je woonkamer een vleugje klasse te geven.
Breng meer elegantie in huis met deze elegante set van 2 zilveren gespiegelde sofatafels. Het meest fascinerende kenmerk van deze tafels is het zilverkleurige kunststof oppervlak met spiegels en past daarom in elk chique huis.
Opzettelijk ontworpen om geweldig uit te komen, zijn deze niet alleen esthetisch maar dienen ze als een functionele ’tafel’. Door hun kleine formaat zijn ze perfect voor kleine ruimtes en de gespiegelde bovenbladen maken ze glam-up elke kamer. of het nu wordt gebruikt parallel aan elkaar of onafhankelijk in verschillende zones van uw huis, deze sofa tafels zijn opportune weddenschappen aan de elegantie van uw domiciliary te vergroten.
Vrolijk uw huis op met deze fascinerende zilveren spiegelende sofa tafels die uw huis elegant zullen maken. Geschikt voor de huisvesting van uw prachtige artefacten of zelfs alleen maar voor het verfraaien van uw woonkamer dan deze tabel zijn iets wat je niet wilt missen als ze zijn gemaakt met een dergelijke finesse en stijl.
Verfraai je huis met deze set van 2 zilveren gespiegelde sofatafels. Deze tafels zijn zeer stijlvol, slank en met een vleugje metallic glans zullen ze in elke kamer opvallen. Of je ze nu monteert in bijpassende meubelgroepen, zoals geรฏllustreerd in de verschillende secties van deze gids, of in verschillende groepen om verschillende zonale accenten aan te brengen, deze tafels zijn absoluut nuttige en modieuze meubels die elk huis graag zou willen hebben. Met deze veelbelovende set van 2 zilverkleurige, gespiegelde sofatafels kun je je woonkamer een nieuw, verfijnd niveau geven.
Je kunt afleiden dat er sprake is van prachtig vakmanschap en een hoog niveau van detail als het gaat om de creatie van deze tafels. Niettemin zijn de zilveren afwerking en de reflecterende oppervlakken allemaal modern in de hoogste graad en verbeteren ze onmiddellijk je interieur. Dit zijn niet alleen strakke tafels die stijl toevoegen aan je huis, maar ze zijn ook uiterst nuttig; ze bieden je het perfecte oppervlak om je mooiste decoratieve items op uit te stallen.
| Gewicht | 12.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 58 × 58 × 66 cm |
| gewicht | 12, 5 KG |
| lengte | 58 cm |
| breedte | 58 cm |
| kleur | zilver |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten, spiegel |
| materiaal | Glas, Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 66 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor R –
This table is exactly what I needed. Itโs stylish, functional, and fits perfectly in my living room.