£300.00
Breng wat glans in je interieur met dit paar stijlvolle zilveren sofatafels met een gespiegelde afwerking. Deze compacte en veelzijdige tafels verhogen de aantrekkingskracht en chic van je huis omdat ze functioneel en stijlvol zijn en in elke kamer in huis passen.
Verfraai je woonruimte met deze prachtige set van twee klassieke zilveren sofatafels en verhoog de standaard van je huis. Deze tafels hebben een aantrekkelijke zilveren kleur en het oppervlak van de tafel bestaat uit spiegels die het item een moderne uitstraling geven.
Deze tafels hebben miniatuurformaten waardoor ze overal geplaatst kunnen worden en de gespiegelde tafelbladen geven de kamer een stijlvolle uitstraling.
Ontworpen zoals de meeste stukken in de collectie, zijn deze sofatafels ook voor twee doeleinden geschikt en kunnen ze elkaar perfect aanvullen of afzonderlijk worden geplaatst, afhankelijk van de plaatsing. Deze tafels kunnen in de woonkamer, de hal of de slaapkamer worden geplaatst en zullen de uitstraling van het interieur zeker verrijken. Verhoog het comfort van je kamer met deze prachtige en nuttige sofatafels.
Deze sofa tafels worden geleverd met een gladde look en hoogwaardige afwerking, ze zijn functionele stukken voor de huizen en op hetzelfde moment upscale te geven onstuimige stijl aan elke plaats waar ze zouden worden geplant. Beide kunnen worden gebruikt als een paar of afzonderlijk, en ongeacht dat, zullen ze verbeteren van de esthetiek van het gebied en dienen als een ruimte voor het verfraaien of werken.
De set van twee tijdloze zilveren bijzettafels maakt het voor elk huis gemakkelijk om een beetje elegantie en verfijning in huis te halen. Coolest Accent Tables Om indruk te maken op je gasten en de uitstraling van je huis te veranderen zijn deze prachtige tafels wat je nodig hebt. Zorg ervoor dat je deze geweldige kans om het uiterlijk van je woonkamer te verfraaien niet laat liggen met deze elegante zilveren bijzettafels.
| Gewicht | 11.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 56 × 60 cm |
| gewicht | 11, 4 KG |
| lengte | 56 cm |
| breedte | 56 cm |
| kleur | zilver |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Avery C –
Perfect addition to my home. The table is stylish and functional, with a design that fits my space perfectly.