£300.00
Geef je huis een koninklijke uitstraling met de beschikbare goud en zwart marmeren sofatafels met een eigentijds metalen onderstel en een prachtig marmeren blad.
Deze tafels zijn klein van formaat en dus draagbaar en de zwart met gouden kleur maakt de noviteit luxueus.
Verfraai de elegantie van je woonruimte met deze moderne set van 2 gouden en zwart marmeren sofatafels. Gemaakt met een goud metalen frame en zwart marmeren bladen, hebben deze tafels een elegante en charmante uitstraling. Ze zijn ook draagbaar en kunnen gemakkelijk naast je bank worden geplaatst, of individueel in een ruimte naar keuze. Het geeft een zeer glamoureuze indruk als je besluit om de combinatie van goud en zwart te gebruiken in je interieur.
Deze aantrekkelijke set van de gouden en zwarte marmeren sofatafels is perfect om de inrichting van je huis te upgraden. De tafels van Charlotte zijn stijlvol en elegant met een gouden metalen frame en een zwart marmeren blad voor een dure uitstraling. Ze zijn ideaal voor elke ruimte en omdat ze niet veel plaats innemen, zijn ze een goede investering. Het glanzende goud met de combinatie van een zwarte plank is perfect voor mensen die hun interieur een luxueuze uitstraling willen geven; bovendien zorgen de eigenschappen van de planken voor meer dan alleen displaydoeleinden. Verhoog vandaag nog je status.
Deze slanke set van 2 gouden en zwart marmeren sofatafels zal je leefruimte naar een VIP-niveau tillen. Om precies te zijn, deze tafels zijn ontworpen in goudkleurig metaal om een luxueuze uitstraling te geven en zijn afgewerkt met een zwart gemarmerd paneel dat gemakkelijk grote charme kan toevoegen aan elk high-class interieur. Dit maakt ze vooral perfect om naast een bank te plaatsen of als centerpieces in elke woonruimte.
De combinatie van de twee kleuren goud en zwart maakt de accessoires chique en passend bij elk interieur. Je kunt deze meubelstukken voor esthetische doeleinden gebruiken of ze inzetten voor dagelijks gebruik; desalniettemin zullen de sofatafels een visuele boost geven aan de leefruimte van je huis. Reik naar de sterren met deze oogverblindende set van sofatafels in uw huis vandaag.
| Gewicht | 18.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 61 cm |
| Kleur | Zwart, Goud |
| gewicht | 18, 7 KG |
| lengte | 50 cm |
| breedte | 50 cm |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 61 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor E –
Iโm really happy with this sofa table. Itโs elegant, durable, and adds a touch of class to my living area.