£234.98
De Modern Nesting Grey Coffee and Side Table Set is ontworpen voor mensen met hoge normen en een mix van formele en informele kwaliteiten. Het voegt een direct platform toe om het structurele ontwerp van de eetkamer te verbeteren, waardoor het overdag een uitnodigende uitstraling en verfijndheid heeft, of anders de kamer verlicht met elegantie en klasse tijdens nachtelijke feestjes.
Deze uitmuntende Moderne Nesting Grijze salon- en bijzettafelset heeft een strakke uitstraling zonder franje en past gemakkelijk in de meeste huizen. Het neutrale grijs geeft het een stijlvolle en verfijnde tijdloze look die vrij onopvallend is en goed past bij de huidige huisdecors. De nestfunctie verbetert de functionaliteit van de editor en maakt het nog makkelijker om lay-outs en de organisatie van de werkruimte te beheren.
Deze sets zijn gemaakt van hoogwaardig materiaal en staan garant voor langdurig gebruik en voorbeeldige kwaliteit. De bouwkwaliteit is vrij stevig en kan gemakkelijk jaren van dagelijks gebruik aan. Het ontbreken van ruwe randen en mooie decoraties geeft je woonkamer een eigentijdse en warme uitstraling die je huis naar een nieuw niveau van elegantie tilt.
Of je nu vrienden uitnodigt voor een etentje of gewoon ’s ochtends een kopje koffie drinkt, de Modern Nesting Grey Coffee and Side Table Set is de perfecte basis voor vorm en functie. Het is niet alleen geschikt voor zakelijke presentaties, belangrijke vergaderingen, comfortabel tv-kijken of tijdens het werken achter de computer.
Schaf deze prachtige meubelset aan om je woonkamer af te stemmen op een modern, esthetisch aantrekkelijk en klassiek onovertroffen ontwerp.
| Gewicht | 24.85 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 80 × 45 cm |
| gewicht | 24, 85 KG |
| lengte | 80 cm |
| breedte | 80 cm |
| kleur | |
| Merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 45 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jordan M –
This table is perfect. Itโs well-made, looks fantastic, and was easy to assemble.