£210.00
Maak kennis met de Scandinavische crèmekleurige bijzettafel van massief hout. Deze ideeën zijn een perfecte combinatie van mode en functionaliteit van dit product, dat jarenlang een uitstekende decoratie en toevoeging aan je huis zal zijn.
Dankzij het geraffineerde ontwerp van de Solid Wood Scandinavian Cream bijzettafel biedt dit meubel een groot platform als mededeling van de favoriete decoratieve accessoires, zodat ze gemakkelijk toegankelijk zijn. Door zijn constructie is hij vrij stevig en kan dus geruime tijd als metgezel worden gebruikt. Dit betekent in wezen dat de tafel tegen een muur kan worden gemonteerd of dat hij als afscheiding in een kamer kan fungeren; het prachtig ontworpen stuk past perfect in je huis en vult de plek aan zonder afbreuk te doen aan de verfijning van de kamer.
Naast de prachtige afwerking is onze Scandinavische massief houten bijzettafel in crème net zo functioneel. Hij heeft een groot vlak oppervlak en je kunt er bijna alles op kwijt, van boeken en tijdschriften tot bloemen en potterie. De kleur is gewoon natuurlijk beige waardoor hij heel gemakkelijk te combineren is met elke andere kleur die je in huis hebt en je deze tafel heel gemakkelijk kunt aanpassen aan je meubels.
Upgrade je interieur en design met dit geweldige meubelstuk; de Solid Wood Scandinavian Cream bijzettafel. Het heeft een ontwerp dat trends overstijgt, is gebouwd om lang mee te gaan en kan op veel verschillende manieren worden gebruikt, zonder twijfel is het een van de beste meubels die je voor je huis kunt kopen. Haast je en bestel nu en geniet van de strakke en stijlvolle stoelen voor je woonkamer.
| Gewicht | 20.1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 25 × 62 cm |
| gewicht | 20, 1 KG |
| lengte | 35 cm |
| breedte | 25 cm |
| kleur | Eik |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 62 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley M –
Fantastic table! It’s well-made, stylish, and very functional. Easy to assemble and looks great.