£550.00
Onze luxe Hardhouten Bijzettafel in Franse stijl is een high-end ontwerp dat tot leven wordt gebracht door het gebruik van alleen eersteklas hardhout, authentiek Frans in zijn elegante uitstraling. Het geeft aan dat de luxueuze afwerking warmte en elegantie toevoegt.
Hij is gemakkelijk te onderhouden en is perfect als bijzettafel met hardhouten voet in Franse stijl in elke woonkamer. Gemaakt van massief hardhout weerspiegelt het ontwerp van deze tafel Franse inspiratie op het gebied van ontwerp en constructie met een koninklijke sokkel en gekrulde poten. De oude wereld look van de hoogglans gepolijste afwerking geeft een stijlvolle uitstraling aan elke kamer waarin het wordt geplaatst; het verlengde blad biedt een groot oppervlak voor accentstukken of borden met eten/versnaperingen.
Of het nu bij de ingang, in de hal of achter de bank is, deze tafel heeft het vermogen om de schoonheid van de lay-out en de elegantie van het stuk samen met het gemak van de tafel te harmoniseren. Upgrade je interieur nu met de Hardhouten Bijzettafel met Franse stijl. Geef je interieur een oppepper met onze hardhouten bijzettafel in Franse stijl.
Een aantrekkelijke stijl die met zijn fraaie details en klassieke uitstraling het nodige accent geeft aan elke kamer. Dit veelzijdige item zal onmiskenbaar de rol van middelpunt op zich nemen en de warme sfeer in je huis brengen en indruk maken op al je gasten.
Onze Hardhouten Bijzettafel in Franse stijl is precies wat je huisdecor nodig heeft om naar een hoger niveau te tillen. Zo’n prachtig stuk maakt het middelpunt van je huis geliefd bij je familie en op de lange termijn ook bij je gasten. De eenvoud en sterke constructie zorgen ervoor dat het lang relevant blijft en dus een zeer verstandige aankoop is. Geef je kamer een aantrekkelijke uitstraling door nu onze hardhouten bijzettafel met Franse stijl te bestellen!
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 × 60 cm |
| Kleur | Eik |
| gewicht | 23 KG |
| lengte | 70 cm |
| breedte | 70 cm |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Morgan W –
Great quality sofa table. Itโs very stylish and practical. Assembly was quick and easy.