£69.26
Deze Faux White Marble Top Under Side Table kan het uiterlijk van je woonkamer verbeteren, terwijl het tegelijkertijd een praktisch item is dat gemakkelijk te gebruiken is en bij de meeste thema’s past. Bestel je Faux White Marble Top Under Side Table vandaag nog en voel de elegantie die dit product in je huis zal brengen.
Shop voor de verbluffende schoonheid van Faux White Marble Top Under Side Table en krijg meer punten voor je huis. Dit is een prachtige set die elegant is en naadloos in je woonruimte past. Het minimalistische ontwerp van het meubel en het witte oppervlak met een imitatie marmeren afwerking voegen een vleugje exclusiviteit toe aan elk interieur.
Het ontwerp van deze tafel voor onder de bank is gepolijst met de meeste van zijn aspecten beschouwd om dit meubel zowel schoonheid als nut te geven. De afmeting en de manier waarop het is ontworpen betekent dat je het gemakkelijk onder je bank kunt schuiven, waardoor het dient als een plek om je drankjes, snacks te plaatsen of zelfs je woonkamer te verfraaien met accessoires. Het heeft een mooie bovenkant, hoewel het materiaal kunstmarmer is en het ontwerp op de bovenkant lijkt op natuurlijk gesneden marmer, waardoor je huis elegantie uitstraalt.
De carrosserie is zeer robuust, wat garandeert dat de apparatuur zeer lang meegaat en altijd betrouwbaar is. Of het nu gaat om entertainment voor familie of vrienden, een bedrijfseettafel of een thuiskantoor, onze Faux White Marble Top Under Side Table zal een prachtig compliment zijn voor je status. Niet alleen voor de woonkamer, maar ook geschikt voor de slaapkamer, het thuiskantoor enzovoort.
Dit is een zeer elegant en tegelijkertijd nuttig stuk dat perfect zou passen in elk huis of kantoor. Faux White Marble Top Under Side Table is een kleine aankoop verwijderd; doe die aankoop vandaag nog en stap in een wereld van verfijnde elegantie.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 30 × 60 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 45 cm |
| breedte | 30 cm |
| kleur | wit |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Quinn A –
Fantastic sofa table. Itโs sturdy, stylish, and just what I needed. Assembly was straightforward.