£300.00
Deze tafels hebben een glamoureuze zilverglanzende afwerking en worden geaccentueerd met spiegeloppervlakken, waardoor ze perfect zouden passen in elk modern of hedendaags decor. Ze zijn ideaal voor het tentoonstellen van goederen of consumpties en hebben zowel een esthetische als operationele functie.
Maak je interieur af als een high-end bioscoop met een vleugje stijlvol zilver op de 2 bijzettafels. Deze prachtige set heeft een spiegelachtige afwerking voor een stijlvolle en chique uitstraling; het element zilver geeft er een eigentijds tintje aan.
Bijzettafels zijn even nuttig voor versiering en amusement omdat het veelzijdige en nuttige meubels zijn tijdens feestjes en bijeenkomsten. Door het compacte ontwerp zijn ze ideaal voor het opbergen van spullen in kleine ruimtes; de meubelstukken passen goed in huizen met beperkte ruimte, zoals appartementen of flatgebouwen.
Deze tafels zijn gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit, naast esthetiek zijn ze ook sterk en duurzaam. Verlevendig je huis met deze prachtige spiegelende zilveren sofatafels die je gasten versteld zullen doen staan.
Breng wat glamour in je woonruimte met de zilverkleurige gespiegelde set van 2 sofatafels – de Elegant. Deze hebben gespiegelde bladen die bij installatie een glamourgevoel in huis brengen. Bovendien past de zilveren afwerking van de tafel bij het moderne gevoel of eigentijdse design.
Deze meubels zijn ideaal voor het plaatsen van decoratieve producten of dienbladen en glazen, en zijn zowel functioneel als aantrekkelijk. Door hun kleine formaat zijn ze perfect voor kleine huizen en appartementen, maar ze trekken wel de aandacht.
Het zijn prachtige en goed ontworpen tafels die gemaakt zijn van hoogwaardige materialen en ze gaan lang mee. Voeg meer schoonheid toe aan je huis met deze prachtige gespiegelde zilveren sofa tafels waardoor je gasten onder de indruk zullen zijn.
| Gewicht | 10.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 62 × 55 cm |
| gewicht | 10, 5 KG |
| lengte | 55 cm |
| breedte | 62 cm |
| kleur | zilver |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Glas, Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 55 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Avery J –
Stylish and functional. This table exceeded my expectations. Itโs well-made and looks fantastic.