£300.00
Neem de Gold Lattice bijzettafels mee in je interieurdecoratie en je geeft je interieur een prachtige en elegante uitstraling. Dit zijn kwaliteitstafels, met prachtig rasterwerk en goud, die zeker opvallen in je woonkamer.
Richt je huis nu in met het Elegant Duo van Gold Lattice bijzettafels en verander je leefruimte in een exquise hemel.
Breng een beetje luxe in huis met deze prachtige tafels; perfecte toevoegingen die professioneel gemaakt zijn om verfijning uit te stralen. Deze bijzettafels hebben een heleboel kenmerken die ze indrukwekkend maken, zoals de rasterwerkdetails in combinatie met de gouden afwerking die ze geschikt maakt voor elke stijlvolle woonruimte.
Je kunt ze naast een weelderige bank zetten of gebruiken als nachtkastjes in een luxe slaapkamer; de Gold Lattice Side Tables zijn een paar elegante toevoegingen aan elk interieur. Deze eyeopeners zijn elegante en charmante stukken die glamour in je huis brengen en letterlijk elke kamer waar ze staan in een hemel veranderen. Transformeer je interieur met deze geraffineerde tafeltjes en geef je huis dat heiligdom van elegantie dat het verdient.
Maak van je huis een grootse plek door deze prachtige Gouden Rooster Bijzettafels in je huis en woonkamer te plaatsen. Deze goddelijke sieraden zijn rijk aan esthetische aantrekkingskracht en moeten worden tentoongesteld als ware ornamenten die ze zijn, smaak toevoegend aan de ruimte waar ze worden tentoongesteld. Til je interieur naar een hoger niveau en maak je klanten jaloers met deze indrukwekkende en functionele tafels.
Dit draagt bij aan de elegantie van het stuk en in combinatie met de ontwerpen passen deze tafels gemakkelijk in elk interieur. Deze bijzettafels kunnen gebruikt worden als een set om elkaar aan te vullen in een kamer of individueel in een aparte kamer, ze zijn niet alleen nuttig, maar ook uniek. Het is vrij zeker dat ze het uiterlijk van een ruimte zullen verbeteren en ook een eerste indruk achterlaten bij de huurders.
| Gewicht | 11.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 56 × 61 cm |
| Kleur | Goud |
| gewicht | 11, 4 KG |
| lengte | 56 cm |
| breedte | 56 cm |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Glas, Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 61 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jamie B –
Great addition to my living room. The quality is top-notch, and it was easy to assemble.