£126.68
Koop een klassiek meubelstuk voor je kind dat zijn/haar verbeelding zal prikkelen en dierbare herinneringen zal creรซren met hun kleine formaat zodat ze je extra kleine schatten overal mee naartoe kunnen nemen en er een speelkamer van kunnen maken.
Laat je kleine prinsesje een geweldige tijd beleven met de draagbare Pink With Love Kids Bijzettafel die de functionaliteit en stijl van haar speelruimte zal verbeteren. Stel je hun gezichten eens voor als ze deze schattige bijzettafel met roze kleur en hartvorm kunnen kopen om hun dag mooier te maken.
Dankzij het kleine formaat kunnen ze de tafel neerzetten waar ze maar willen en er een comfortabel hoekje van maken. Dit betekent dat deze sofatafel perfect is voor kinderen die met kleurpotloden kleuren, met speelgoed spelen of een hapje eten. Duurzaamheid is essentieel; ze kunnen er al hun activiteiten op doen en het oppervlak is glad genoeg om moeiteloos schoon te maken.
Als gevolg van de wens om tegemoet te komen aan de behoefte van het kind aan comfort en gemak bij het gebruik van meubels, werd Pink With Love Kids Bijzettafel ontworpen en vervaardigd. Het brengt een kleine speelruimte waar je baby maar wil spelen en verandert een ruimte in de magische wereld van een kind. Het idee hier is om meubels te kopen die het kind of de jongere hun verbeelding laten gebruiken en die momenten versterken.
Kies vandaag nog de draagbare bijzettafel Pink With Love voor je kind en laat de geweldige ervaring beginnen om het leven van je kind met vreugde te vullen.
| Gewicht | 16.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 35 × 50 cm |
| Gewicht | 16, 4 KG |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Kleur | Crรจme Wit, Roze |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 50 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey R –
Beautiful table. It was easy to put together and looks amazing in my living room.