£450.00
Deze mooie Deep Grey Wood handgemaakte bijzettafel is een stijlvol extraatje dat de stijl van elke plek verhoogt. Deze eenvoudige maar elegante tafel is ontworpen met gedetailleerd mechanisch werk en past met zijn simplistische witte kleur in elke omgeving.
Deze Deep Grey Wood handgemaakte bijzettafel is prachtig en zal een mooi stuk zijn voor elke woonruimte. Deze met finesse ontworpen en gebouwde bijzettafel heeft een diepgrijze houtachtige afwerking en accentueert daarmee de uitstraling van je interieur. De handgemaakte verhuur belooft de klant dat het ontwerp echt uniek is en vele jaren gebruikt zal kunnen worden.
Dit type sofatafel is zeer stijlvol en netjes in zijn vormen met een compacte look en dient tegelijkertijd praktische doeleinden omdat het voldoende oppervlak biedt om decoratieve items, lampen, boeken, tijdschriften of bloemenvazen gemakkelijk en binnen handbereik te plaatsen. Het maakt niet uit of hij in de woonkamer, de gang of de entree wordt geplaatst, dit product zal moeiteloos de sfeer van elke kamer aanvullen.
Door zijn kleur en ontwerp kan de sofatafel gemakkelijk worden geรฏntegreerd in andere meubels en interieurontwerpen, wat betekent dat hij veelzijdig is voor gebruik in elk huis. Of de gekozen stijl nu hedendaags strak en strak is of traditioneel warm en huiselijk, het ontwerp van de sofatafel is tijdloos en past naadloos in de door jou gekozen inrichtingsstijl.
Verfraai je interieur met de Deep Grey Wood handgemaakte bijzettafel en haal prachtige esthetiek en comfort in huis. Schakel tussen de beschikbare maten om de meest geschikte te krijgen voor jouw ruimte en favoriete look. Over elegantie gesproken, dit is een perfecte sofatafel die je woonomgeving op een heel bijzondere manier zal opluisteren. Transformeer je woonkamer met de verfijnde en functionele Deep Grey Wood Handcrafted Side Table, want het is de juiste mix van esthetiek en functionaliteit.
| Gewicht | 15.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 60 cm |
| Kleur | Grijs |
| gewicht | 15, 3 KG |
| lengte | 60 cm |
| breedte | 60 cm |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Glas, Metaal |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| hoogte | 60 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Morgan T –
Absolutely love this sofa table. Itโs sleek, functional, and complements my decor beautifully.