£136.25
Deze creatie is ideaal voor creatievelingen zoals kunstenaars en schrijvers, maar ook voor werkende professionals. De ruimte is voldoende voor een laptop, kunstapparatuur, papieren en meer; bovendien kan de hoogte worden aangepast om de hele dag comfortabel te kunnen werken.
Deze Creative Lift Soft Table van ijzer en transparant glas is gemaakt van eersteklas ijzer en belooft een modern en geraffineerd ontwerp. Het doorzichtige glazen blad laat het sterke en toch mooie frame zien, dat een visueel genot is in welke kamer je hem ook neerzet. Het hoogtepunt is het doorzichtige glazen blad dat ons een blik gunt op de glasachtige, stevige structuur.
Het idee achter de liftfunctie van de tafel is dat de eigenaar de hoogte van de tafel gemakkelijk kan aanpassen aan zijn of haar behoeften. Deze tafel is geschikt voor een zakelijke organisatie omdat hij kan worden aangepast aan de formele werkomgeving en kan worden teruggezet naar een comfortabele eethoek als hij wordt gebruikt voor een gezellige vergadering of lunch.
Hij is dus flexibel in zijn ontwerp en dus geschikt om te worden gebruikt door kunstenaars, schrijvers en elke andere werknemer. Deze vlakke ruimte biedt genoeg ruimte voor je laptop, tekenapparatuur of papierwerk en de flexibiliteit van de hoogte is geschikt voor je comfort terwijl je de hele dag werkt.
Naast het functionele gebruik van deze tafel zijn het ook kunstwerken die het uiterlijk van elke kamer in huis direct verbeteren. Dankzij het compacte modulaire ontwerp en de selectie van hoogwaardig materiaal en vloeiende lijnen, kan het worden aangeduid als het toppunt van moderniteit passend bij officiรซle en thuisruimten of kunstenaarsstudio’s.
Bestel de Creative Lift Soft Table van ijzer en transparant glas vandaag nog en krijg de functionaliteit gecombineerd met het prachtige ontwerp. Het zal een revolutie op de werkplek teweegbrengen en de norm voor meubelfabricage voor meerdere jaren bepalen.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 45 × 50 cm |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 45 cm |
| breedte | 45 cm |
| kleur | transparant |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Small |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Glas |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 50 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jamie S –
Excellent quality and design. The table is versatile and adds a nice touch to my living space.