£350.00
Deze tafel heeft een ronde vorm en is gemaakt van zwart metaal met een heel eenvoudig maar stijlvol uiterlijk dat een portie industriële stijl in de keuken brengt. Deze bijzettafel is gemaakt van echt hardhout en kan dus gemakkelijk het dagelijkse gebruik doorstaan.
Maak kennis met de Industrial Styling Hardhouten Bijzettafel; een geweldig meubelstuk voor de hedendaagse woonkamer. Deze ronde tafel is trendy met een eigentijds ontwerp en het zwart metalen frame van de tafel is stevig. Het houten blad geeft een beetje warmte en een echt stijlvolle look en feel, waardoor dit een meubelstuk is dat gemakkelijk in elke omgeving past.
Zijn ronde tafel kan de rol van salontafel of bijzettafel vervullen, naast het feit dat de tafel multifunctioneel is, siert hij het interieur met zijn industriële look.
Deze sofatafel is gemaakt van hardhout van de hoogste kwaliteit en is duurzaam genoeg om regelmatig verkeer aan te kunnen. De industriële look brengt die industriële stijl met de elementen van moderniteit en verfijning wanneer het in je huis of kantoor wordt opgenomen. De organisatie van de ronde tafel is handig omdat hij vrij geschaafd is en het zwarte metalen onderstel geeft ook een zekere dosis brutaliteit aan de tafel.
Met dit moderne en compacte ontwerp zorgt dit item voor een perfecte industriële look in elk deel van je huis. Deze hardhouten bijzettafel in industriële stijl kan bijna elke woonstijl aanvullen door de benodigde functionaliteit van een centrale tafel te bieden.
De ronde tafel van hoogwaardig hardhout in combinatie met het zwarte metalen onderstel is een prachtige mix van zowel efficiëntie als eenvoudige verfijning in de industriële look. Of hij nu bij de bank wordt geplaatst als salontafel of bij een stoel als bijzettafel, de sofatafel is sterk gemaakt en bedoeld om elke dag te gebruiken.
Je kunt er siervoorwerpen op plaatsen of hem als meubelstuk gebruiken, de Industrial Styling Hardhouten Bijzettafel zal je niet teleurstellen op het gebied van elegantie en chic. Breng de esthetiek van het industriële tijdperk naar het comfort van je eigen huis met behulp van dit modieuze item.
| Gewicht | 42.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 80 × 98 cm |
| gewicht | 42, 7 KG |
| lengte | 80 cm |
| breedte | 80 cm |
| kleur | bruin |
| merk | Bijzettafels Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Metalen poten |
| materiaal | Metaal, Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| hoogte | 98 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor L –
This table is exactly what I was looking for. It’s sturdy, looks great, and was easy to put together.